Daha fazla bilgi için
0328 825 55 25

Kurumsal Yapımız

Av. Hacı Hüseyin Sezgin

1949 doğumlu olan Hacı Hüseyin Sezgin ‘‘Sezgin Hukuk Bürosu’’nun kurucusudur. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Hüseyin Sezgin, avukatlık stajını Adana Barosu’nda tamamlamıştır. 1973 yılında başladığı avukatlık mesleği boyunca ağırlıklı olarak Ceza Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Tazminat Hukukundan kaynaklanan ihtilaf ve davalar üzerinde çalışan Sezgin 4 dönem Osmaniye Baro Başkanlığı görevini ifa etmiştir. Meslek hayatı boyunca hukuki konularla ilgili birçok panel ve konferansın tertiplenmesini sağlamıştır. Avukat Hüseyin Sezgin, 40 yılı aşkın meslek tecrübesiyle, çalışmalarına halen bilimsel olarak ve icrai olarak devam etmektedir. Fransızca bilmektedir.

Av. Mustafa Gökhan Gökfidan

Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesi(Ankara) 2011 yılında mezuniyetinin ardından Osmaniye Barosu nezdinde Sezgin Hukuk Bürosu gözetiminde ve denetiminde Avukatlık stajına başlayan Av. Mustafa Gökhan Gökfidan, İcra Hukuku, Tazminat Hukuku, Ceza Hukuku ve Gayrimenkul ve Miras Hukukunda yoğunlaşarak stajını tamamlamıştır. Mustafa Gökhan Gökfidan staj süresi ve sonrası katıldığı seminerlerle etkinliğini artırmıştır. Avukatlık Ruhsatnamesini almasının ardından Sezgin Hukuk Bürosu bünyesinde çalışmaya devam eden Mustafa Gökhan Gökfidan özellikle Trafik ve iş kazalarından kaynaklı Tazminat Hukuku, Ceza Hukuku, Gayrimenkul ve İş Hukuku alanlarında çalışmakta ve ekibe son derece katkılar sağlamaktadır. Av. Mustafa Gökhan Gökfidan Çağ Üniversitesi'nde Tazminat hukuku alanında Tezli Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır doktora eğitimine başlamıştır. Ayrıca Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi'nde öğretim elemanı olarak hukuk dersleri vermektedir.

Av. Yeter Enmek

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2016 yılında mezuniyetinin ardından Osmaniye Barosu nezdinde Sezgin Hukuk Bürosu gözetiminde ve denetiminde Avukatlık stajına başlayan Av. Yeter Enmek, İcra Hukuku, Aile Hukuku ve Ticaret Hukukunda yoğunlaşarak stajını tamamlamıştır. Yeter Enmek staj süresi ve sonrası katıldığı seminerlerle etkinliğini artırmıştır. Avukatlık Ruhsatnamesini almasının ardından Sezgin Hukuk Bürosu bünyesinde çalışmaya devam eden Yeter Enmek özellikle Aile Hukuku, Ticaret Hukuku, Eşya Hukuku İcra Hukuku ve İş Hukuku alanlarında çalışmakta ve ekibe son derece katkılar sağlamaktadır.

Av.Bilge Gökfidan

Gaziantep Hasan Kalyoncu Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2017 yılında mezuniyetinin ardından Osmaniye Barosu nezdinde Sezgin Hukuk Bürosu gözetiminde ve denetiminde Avukatlık stajına başlayan Av. Bilge Gökfidan, İcra Hukuku, Aile Hukuku ve Ticaret Hukukunda yoğunlaşarak stajını tamamlamıştır. Bilge Gökfidan staj süresi ve sonrası katıldığı seminerlerle etkinliğini artırmıştır. Avukatlık Ruhsatnamesini almasının ardından Sezgin Hukuk Bürosu bünyesinde çalışmaya devam eden Bilge Gökfidan özellikle Aile Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra Hukuku ve İş Hukuku alanlarında çalışmakta ve ekibe son derece katkılar sağlamaktadır.

Copyright © 2015
Sezgin Hukuk Bürosu - OSMANİYE


İletişim Bilgileri

Adres :
Adnan Menderes Mahallesi 19538 Sokak No:12 Çınar İş Merkezi Kat:3 D:7 Osmaniye


Telefon:
0328 825 55 25 - 0850 207 40 35 


Faks:
0328 825 75 55 


E-Posta:
info@sezginhukukburosu.com

hhuseyinsezgin@gmail.com